Відпочинок в Австрії – це чудово, чудово і чарівно. Я це усвідомив після гарного відпочинку у Відні. За три ночі у 4* в центрі, нам обійшлося лише 170 євро!

Відпочинок в Австрії – це чудово, чудово і чарівно. Я це усвідомив після гарного відпочинку у Відні. Готель відмінний і мене порадувало співвідношення належного якості і прийнятної ціни.

Бронювали номер на цьому сайті. Двомісний. Сніданок в хороми. За три ночі, все обійшлося в 170 євро, але якщо б відпочивали довше, то і ціна збільшилася б.

Відпочити в Австрії нам захотілося спонтанно, тим більше залишилася віза після відпочинку в Іспанії, яка дійсна на шість місяців. От і вирішили випробувати європейську культуру. Готель має цікаву історію, побудований на початку двадцятого століття в кімнатах для приймання їжі висять картини, які датовані 1932 роком.

Готель Hotel Erzherzog Rainer знаходиться практично в декількох хвилинах пішої ходьби до метро Taubstummengasse, а там всього в двох зупинках центр. Поруч є торговий комплекс, а в підвалі знаходиться відмінний супермаркет, знайдете в ньому все що завгодно, тільки погано, що він закривається рано.

Можу сказати, що відпочинок в Австрії це завжди багато позитивних вражень, тут багато пам’яток, які за три дні все не обійдеш. Готель, в якому ми відпочивали скромний, але в ньому є абсолютно все необхідне.

А що треба? Переночувати і поїсти. Сніданки забійні, номери нормальні, правда, їм не вистачає невеликого косметичного ремонту, але це дрібниці, головне, що прибирають добре і завжди чисто. Відпочиваючи в Австрії, я зрозумів, що це наш народ лінивий. Австрійці вже в 5.30 їдуть кудись на роботу, звичайно, і у нас існують такі працьовиті люди, але щоб стільки народу! Це я повідомляю до того, що у нас вікна виходили прямо на площу Wiedner Hauptstraße. У готелі завжди тихо і абсолютно спокійно, навіть не дивлячись на те, що були заселені всі номери.

Якщо ви збираєтеся приїхати відпочити в Австрії, то бронюйте номери заздалегідь, хоча б за два місяці до вильоту. Загалом, у нас було два дні на вивчення всіх визначних пам’яток і відпочинку в Австрії. Їздили в Schoenbrunn, гуляли парками. Взяли по квитку в резиденцію Габсбургів і з аудіо гідом вивчили невелику історію. Все сподобалося.

Далі вирушили в музей «Сіссі», вечерком поїли шніцель і попили відмінного пива. Ранок вирішили відправитися в Художньо-історичний музей, його популярність поширилася на весь світ!

Відпочинок в Австрії запам’ятається мені надовго, і також завжди буду пам’ятати, як ми хотіли покататися на «Ring Tram», а студенти влаштували там щось на подобі параду, навіть автомобілі не ходили, поліцейський нам сказав, що вони будуть до дев’ятої вечора на цьому трамваї їздити. А так, загалом, відпочити в Австрії раджу кожному.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Скачайте маршрути по Відню