Гірськолижний курорт Вильдшенау (Wildschönau), що знаходиться поблизу р. Тіроль в Австрії, розробив гостьову карту «GästeErlebnisCard»

Гірськолижний курорт Вильдшенау (Wildschönau), що знаходиться поблизу р. Тіроль в Австрії, розробив гостьову карту «GästeErlebnisCard», призначену для зимових туристів. На карті позначені всі місцеві визначні пам’ятки, автобусні маршрути, екскурсійні маршрути та музеї. Таким чином, приїхавши на курорт, турист одразу зможе спланувати свій відпочинок.

На карту нанесені туристичні маршрути, які можна пройти разом з місцевими гідами кілька разів на тиждень. Для сімей з дітьми, які бажають вивчити гірські схили, що простягнулися на 70 км, по цій картці буде передбачено ряд безкоштовних екскурсій.

На курорті Вильдшенау також пропонуються пакетні послуги з розміщення туристів вартістю 305 євро з людини. У вартість пакету послуг входить сім ночей проживання в двомісному номері, одноразове харчування (сніданок) і 6 днів розваг на гірськолижних спусках.

Мандрівникам буде запропоновано взяти участь у лотереї з можливістю виграти ряд цікавих призів, серед яких ще одне проведення відпустки на гірськолижному курорті.

Вильдшенау (Wildschönau)
6311, Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники