Гірськолижний курорт Зеефельд – одне з найкрасивіших місць в Австрії. Він знаходиться в горах, недалеко від Інсбрука. Зеефельд – це ідеальне місце для катання дітей і початківців гірськолижників.

Курорт Зеефельд (Seefeld) – одне з найкрасивіших місць в Австрії. Він знаходиться в горах, недалеко від Інсбрука. Дістатися сюди можна автомобілем чи поїздом з Інсбрука (25 км), Мюнхена (125 км), Зальцбурга (200км).

Зеефельд – це ідеальне місце для катання дітей і початківців гірськолижників. Зручні гірки для любителів розташовані практично в самому центрі курорту. Тут є гірськолижні школи, де можна знайти навіть російськомовних інструкторів.

Професіонали теж знайдуть у Зеефельді відповідні для їх рівня траси – складні, з несподіваними вигинами, поворотами і крутими схилами. Протяжність «червоних» трас – близько 15 км; «чорних», професійних – 3 км. Протяжність «синіх», аматорських трас – 25 км. Всього на курорті працює 31 підйомник.

Сюди люблять приїжджати сноубордисти – для них створені чудові умови. Майстерності володіння «снігової дошкою» навчають у школах, а весь необхідний інвентар можна взяти в пунктах прокату спорядження.

Розташування гір на Зеєфельді унікально. Курорт розташований на висоті від 700 до 2830 м, перепад висот на схилах становить 1100 – 2100 метрів. Взимку переважають сонячні дні, погодні умови практично в будь-який день сприятливі для катання. Снігу тут завжди достатньо. Курорт ділиться на дві основні зони. Гшвандкопф (висота до 1500 метрів) та Зеефельдер Йох-Хермелекопф (висота самої складної траси – 2100 м). Крім гірськолижних, є і облаштовані бігові траси. Їх загальна довжина – понад 200 км.

У Зеефельді чимало й інших розваг. Професіонали навчають туристів не тільки лиж та сноубордингу, але і ковзанярського спорту, тенісу, польотам на параплані. Для дітей працюють: парк атракціонів, ігрові замки, дитячі майданчики і аматорський театр. Малюків можна залишити в яслах під пильним наглядом педагогів-аніматорів.

Дорослим туристам теж не доведеться нудьгувати. Можна відправитися на екскурсію по місту, де досить багато архітектурних пам’яток, або вчинити захоплюючу поїздку на санях по мальовничих околицях. Ввечері відчиняють двері ресторани і бари, дискотеки і казино – одне з найбільших в Австрії.

Зеефельд (Seefeld) Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку