Гірськолижний курорт Планай знаходиться в регіоні Шладмінг. Це затишне, не надто переобтяжена туристами місце. Курорт Планай розташований на кордоні Землі Зальцбург зі Штирією.

Курорт Планай (Planai)

Гірськолижний курорт Планай (Planai) знаходиться в регіоні Шладмінг. Це затишне, не надто переобтяжена туристами місце. Курорт Планай розташований на кордоні Землі Зальцбург зі Штирією.

Більша частина тутешніх трас (а всього їх 35) призначена для лижників середнього рівня. Перепад висот становить 1100 м. найвища точка – гора Планай (1894 м). «Чорних» трас мало – всього 1,3 кілометра. Схили тут гладкі, катання досить комфортне. Нижні спуски прокладені через ліс.

Планай (Planai)

Гірськолижна зона розташована на 170 гектарах на цій площі помістилися б 350 футбольних полів. Вся територія знаходиться в зоні дії снігових гармат. На курорті Planai є траси-FIS — для слалому, траси для могула (2 км) і місця для катання фрірайдерів. Також в Планае є зона для бордер-кросу, а на Laerchkogel відкрито фан-парк. Працюють 50 підйомників — серед них є бугелі, фунікулер і критий шестимісний крісельний підйомник.

Планай (Planai)

У цього курорту багаторічна історія. Саме тут був поставлений світовий рекорд швидкості гірськолижного спуску — 111 км/ч. Перші спортсмени-лижники тут з’явилися в 1891 році. Перший клуб гірськолижників був заснований в 1902 році, і вже в 1920 році тут проводився перший світовий гірськолижний чемпіонат. У 1973 році на цих схилах пройшов чемпіонат зі слалому. В даний час тут проводиться світова першість з нічного слалому серед чоловіків. Подивитися на змагання збираються щорічно понад 50 тис. глядачів. Біля підніжжя гори Планай проходить Planai Classic – традиційне новорічне авторалі на машинах, випущених до 1972 року.

Планай (Planai)

У Планае багато зимових розваг: катання на санях, на собачих і кінних упряжках; льодовий каток; польоти на дельтапланах, парапланах і повітряних кулях; альпінізм і льодолазіння.

Планай (Planai)

Траси курорту Планай ведуть р. Шладмінг. Тут проводяться народні гуляння, музичні фестивалі та інші заходи. Повечеряти і пообідати можна в безлічі ресторанчиків, кафе і закусочних. Гостям пропонується різноманітна кухня: традиційна австрійська, китайська, європейська. Для любителів нічних розваг відкриті п’ять клубів та диско-барів.

Планай (Planai)
8970 Schladming, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники