Курорти Альтенмаркт — Цаухензее розташовуються на висоті 860 – 1360 м над рівнем моря. Схили, навколишні улоговину Цаухензе — це найвища область катання в регіоні Salzburg Sports World. В силу природного розташування долин Цаухбаха, Таураха і Енса кататися можна на всіх трасах сусідніх курортів. До речі, тут діє єдиний скі-пас.

Альтенмаркт — Цаухензее (Altenmarkt — Zauchensee)

Курорт Альтенмаркт — Цаухензее (Altenmarkt — Zauchensee), як і ще вісім гірськолижних курортів, входить в Salzburger Sportwelt – «Зальцбурзький спортивний світ». Долина Енса на розвилці двох головних доріг регіону Понгау повертає до Шладмингу, утворюючи на схилах Тауерна кілька масивів середньої висоти. Типові краєвиди місцевості — альпійські луки, гірські озера і старовинні сільські ферми.

Курорти Альтенмаркт — Цаухензее розташовуються на висоті 860 – 1360 м над рівнем моря. Схили, навколишні улоговину Цаухензе — це найвища область катання в регіоні Salzburg Sports World. Тут проводяться етапи Кубка світу і Кубка Європи. Загальна протяжність трас — 41 км. З них: для початківців — 23 кілометри; трас середнього рівня — 13 км і 5 км – складних спусків. Зону обслуговують 15 підйомників. В силу природного розташування долин Цаухбаха, Таураха і Енса кататися можна на всіх трасах сусідніх курортів. До речі, тут діє єдиний скі-пас.

Для бігових лиж прокладено понад 120 км траси; 2 км – освітленій лижні. Навчання новачків ведеться в чотирьох гірськолижних школах.

Альтенмаркт — Цаухензее (Altenmarkt — Zauchensee)

У Цаухензее працює сноуборд-парк «Absolut»; там же проводяться змагання з фрістайлу та карвінгу. З інших зимових видів спорту і розваг є керлінг і льодовий каток, освітлена санна траса, траси тобоггана, верхова їзда, катання на санях, параглайдинг і пішохідні стежки для трекінгу. У закритих приміщеннях можна грати в теніс та боулінг, плавати в басейні, займатися в оздоровчому клубі.

Гостей приймають тридцять готелів; ще близько 2000 осіб можуть розміститися в приватних пансіонах. Вечорами туристи відпочивають у ресторанах, тавернах, кафе – їх тут більше двох десятків.

Альтенмаркт — Цаухензее (Altenmarkt — Zauchensee)

Курортна зона багата пам’ятками. Особливий інтерес туристів викликає церква Діви Марії в Альтенмаркте (1390г.). Варто відвідати також музей культури Hoamathaus, розташований в будівлі 1408 року, і Зальцбургський лижний музей. Цікаву туристичну програму з відвідуванням кельтської села і спуском на тобоганів пропонують соляні шахти Бад-Дюррнберга. У фортеці Хоенверфен можна побачити справжню соколине полювання, а в Верфене – найбільшу крижану печеру у світі — Айсрізенвельт.

Альтенмаркт — Цаухензее (Altenmarkt — Zauchensee)
5541 Альтенмаркт Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники