Фестиваль «Wiener Wiesn» відбудеться 27.09 — 07.10.12 у Відні. Намети будуть встановлені в парку Пратер. Гостям запропонують всілякі австрійські делікатеси: віденські шніцелі, традиційні закуски, молочних поросят, сосиски і австрійські вина. «Цвяхом» фестивальної програми стане чудове австрійське пиво.

Фестиваль «Wiener Wiesn» відбудеться 27.09 — 07.10. поточного року у Відні. Намети будуть встановлені в парку Пратер на Кайзервизе (Kaiserwiese). Гостям фестивалю запропонують всілякі австрійські делікатеси: віденські шніцелі, традиційні закуски, молочних поросят та сосиски. Чекає їх і дегустація австрійських вин. «Цвяхом» фестивальної програми стане чудове австрійське пиво.

Свято «Wiener Wiesn» 2012 пройде в австрійській столиці вдруге. Всі дні фестивалю на гостей чекає безперервне веселощі, різноманітні розваги з національним колоритом. Три намети будуть пропонувати різні музичні програми щодня. Опівдні бажаючих запрошує концерт духової музики. Після 15 годин починаються фольклорні заходи, виступи народних виконавців. Будуть запрошені відомі зірки — глядачі побачать Марка Пирчера, групи «Alpenrebellen», «Edlseer». Після семи вечора прийде час виступів зірок австрійської та зарубіжної естради. Очікується приїзд Юргена Дрюса і групи «Боні М». Жива музика цілих 250 годин буде звучати на «Wiener Wiesn».

Для відвідування фестивальних наметів знадобляться вхідні квитки. Купити їх, а також забронювати столики, варто завчасно. Втім, у кожного входу в намет гості також зможуть придбати квитки.

Не забудуть на святі і «безквиткових» гостей. Пива і делікатесів в альпійській хатині вистачить на всіх відвідувачів. Фестивальна село відкриє для бажаючих свої численні кіоски; запрошеним запропонують ігрові заходи і ремісничі ярмарки. Відмінний настрій чекає всіх гостей «Wiener Wiesn»!

(У статті використані матеріали сайту: www.vienna.info)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники