Місто Эрвальд називають «воротами» північно-західного Тіролю. Він входить до складу округу Рийте. Эрвальдское плато вдало розташоване перед гірським масивом Цугшпітце — сніговий покрив на схилах гірськолижного курорту Эрвальд довгий час залишається в хорошому стані.

Эрвальд (Ehrwald)

Місто Эрвальд називають «воротами» північно-західного Тіролю. Він входить до складу округу Рийте. Эрвальдское плато вдало розташоване перед гірським масивом Цугшпітце — сніговий покрив на схилах гірськолижного курорту Эрвальд (Ehrwald) довгий час залишається в хорошому стані. На льодовиках навколо вершини Цугшпітце можна кататися з середини листопада до середини травня.

Эрвальд – це невеликий курорт з патріархальної атмосферою, яка збереглася понад століття. Гірськолижники стали приїжджати сюди з початку XX століття. У 1926 р. відкрилася Тірольська канатна дорога, і потік туристів збільшився. У Эрвальде почали відкриватися готелі, кемпінги, ресторани.

Эрвальд (Ehrwald)

Містечко стоїть в оточенні схилів, порослих лісом, і гострих гірських піків. Протяжність эрвальдских гірськолижних трас становить близько 120 км. Перепад висот на схилах – від 720 до 2966 м. Більшість трас орієнтована на середній та початковий рівень лижників. На деяких схилах працюють снігові гармати. Є ділянки для фрірайдерів.

Эрвальд (Ehrwald)

Эрвальдское плато — улюблене місце катання сноубордистів. Тут створені три сноу-траси і фанпарк. Для бігових лиж в околицях Эрвальда прокладено 52 км трас. Всі траси пов’язані системою підйомників і лініями скайбусов з зручним розкладом.

Эрвальд (Ehrwald)

На курорті можна придбати тижневий скі-пас. Абонемент Happy Ski Pass об’єднує схили Эрвальда, Зеефельда і Гарміш-Партенкірхен. Тут є кілька пунктів прокату, де можна вибрати лижі та спорядження фірми SKISET, отримавши професійну консультацію. У Эрвальде створені гірськолижні школи і дитячі садки для малюків з кімнатами денного сну. Для відпочинку Apres Ski побудований відкритий басейн з саунами; є критий тенісний корт, доріжки для керлінгу, штучний каток.

Эрвальд (Ehrwald)

У літній час туристи їздять на озеро Хайртвангерзее, відвідують природний заповідник. На вершину Цугшпітце можна піднятися пішки по стежці Гаттерль. Пішохідні стежки прокладені в околицях зони Эрвальдер-Альма. З центру Эрвальда туди добираються на гондолі, яка відправляється від головної площі містечка — Kirchplatz. В околицях курорту є велосипедні доріжки, поле для гольфу.

Эрвальд (Ehrwald)

Эрвальд (Ehrwald)

Эрвальд (Ehrwald)

Эрвальд (Ehrwald)
6632 Ehrwald, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку