Своєрідний спосіб протесту проти спорудження нового залізничного тунелю в австрійських Альпах був застосований нещодавно – це еротичний календар, який зображає природу регіону. У Земмерлинге, недалеко від Відня, розташована найстаріша в світі гірська залізниця. Саме на тлі її видів позували учасниці акції протесту проти будівництва на залізниці нового тунелю. Очікуване розширення залізниці загрожує […]

Еротика проти тунелю

Своєрідний спосіб протесту проти спорудження нового залізничного тунелю в австрійських Альпах був застосований нещодавно – це еротичний календар, який зображає природу регіону.

У Земмерлинге, недалеко від Відня, розташована найстаріша в світі гірська залізниця. Саме на тлі її видів позували учасниці акції протесту проти будівництва на залізниці нового тунелю. Очікуване розширення залізниці загрожує альпійської природи, вважає група протесту Alliance For Nature. Календарі, випущені цією групою, продаються за ціною 18 євро, а на виручені від продажу кошти буде розгорнута широка кампанія проти спорудження тунелю.

Еротика проти тунелю

У свій час, у 1848-1854 роках залізниця «Земмеринг» була унікальною технічною новинкою. Пройшовши від Мюрццуршлага до Глоггница через Земмерингский перевал, подолавши складний рельєф і перепади висот, ділянка довжиною 42 кілометри став дійсно видатним інженерним досягненням 19 століття. Ця залізниця не перетворилася в музей – вона діє досі, будучи повноцінним ділянкою Південної залізниці Австрії.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники