В тихе містечко Элльмау туристи приїжджають відпочивати сім’ями. Це красиве місце у долині Бриксенталь, у східній частині Тіролю, серед невисоких гір, порослих деревами.

Элльмау (Ellmau)

В тихе містечко Элльмау (Ellmau) туристи приїжджають відпочивати сім’ями. Це красиве місце у долині Бриксенталь, у східній частині Тіролю, серед невисоких гір, порослих деревами. Элльмау знаходиться на висоті 820 метрів, між горою Харткайзер і хребтом Вільдер-Кайзер.

Курорт Элльмау — частина гірськолижної області Вільдер Кайзер – Бриксенталь. Зона катання обширна: траси сприятливі для початківців, але придатні і для досвідчених гірськолижників. Віддалені регіони Тіролю популярні у західних туристів, а от наших співвітчизників тут небагато. Готелі, гостьові будинки та пансіонати курорту пропонують близько 5000 місць для відпочиваючих.

Элльмау (Ellmau)

«Червоні» траси Элльмау мають цікавий рельєф без довгих прямих ділянок. Складних спусків тут практично немає — «чорні» маршрути з великим кутом нахилу краще пошукати в інших зонах. Облаштовані ділянки позатрасового катання: з вершини Астберг — вниз до селища, і з Брандстадль – в долину, до зупинки автобуса. Відпочиваючі на Элльмау можуть користуватися всіма трасами регіону Wilder Kaiser-Brixental, якщо набувають єдиний скі-пас. Найближче розташовані курорти Золль, Гоїнг і Шеффау.

Элльмау (Ellmau)

Схили Элльмау обробляють системою штучного засніження. Для генерації снігу береться вода з чотирьох озер. Сезон катання починається в листопаді, а закривається в квітні. В зоні Элльмау-Гоїнг працюють 29 підйомників.
Гірські лижі – головний, але не єдиний вид зимового спорту на цьому курорті. Для гостей облаштовано лижна бігова траса біля підніжжя гір національного парку «Wilder Kaiser», керлінг, пішохідні маршрути ( в зоні Элльмау – 55 км очищених від снігу стежок). Дві освітлені нічні траси для тобоггана є в Зелле і Гоїнгу.

Элльмау (Ellmau)

Для любителів спа-відпочинку відкриті аквапарк і кілька басейнів, термальні ванни, сауни і лазні. Ці види послуг, що пропонуються в комплексі Эльмау-Кайзербад.

В селищі є більше тридцяти ресторанів, таверн, кафе і пабів. Там подаються страви тірольської, віденської, італійської кухні.

Элльмау (Ellmau)

Головні визначні пам’ятки Эльмау: католицька парафіяльна церква Святого Михайла (1740-1746 роках) і капела Mariä-Heimsuchungs (1719 м).

Элльмау (Ellmau) Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники