За успішні заходи, спрямовані на збереження навколишнього середовища, підвищення рівня надаваних послуг готелю zur Post в Зальцбурзі були видані спеціальна еко-марка і Австрійський екологічний сертифікат.

Готель zur Post, Зальцбург

Енергопостачання готелю здійснюють фотогальванічна і термальна сонячна установки, що дозволяє значно економити природні ресурси. Господарський сектор підприємства використовує тільки сертифіковані миючі засоби, а кухня пригощає мешканців рясними біо-сніданками. За успішні заходи, спрямовані на збереження навколишнього середовища, підвищення рівня надаваних послуг готелі було видано спеціальний еко-марка і Австрійський екологічний сертифікат.
Детальніше на сайті: hotelzurpost.info

Біо-пансіон Hubertus, Целль-ам-Зеє

Сімейний готель Біо-пансіон Hubertus (Bio-Pension Hubertus) розташований в центрі курорту Целль-ам-Зеє (Zell am See), земля Зальцбург (Salzburger Land), поряд з підйомником. У його приміщеннях не палити, а ресторан – зона заборони на мобільний зв’язок. Втім, гості забувають про будь-яких переговорах, коли насолоджуються смачними стравами з місцевих продуктів. В готелі приділяється величезна увага всім екологічним аспектам, включаючи використання пральних порошків, які швидко розщеплюються і не забруднюють навколишнє середовище. У 2006 році пансіону був вручений еко-знак відзнаки «Bio», що свідчить про відповідність підприємства австрійським і європейським екологічним стандартам.
Детальніше на сайті: hubertus-pension.at

Готель Forsthofalm

Готель розташований в комуні Леоганг (Leogang), земля Зальцбург (Salzburger Land), і представляє собою унікальне дерев’яне спорудження, побудоване за енергозберігаючою технологією, що дозволяє не опалювати будівлю навіть у холодний період року. Розташований готель поблизу лижних схилів, а для літнього відпочинку тут прокладені велосипедні траси і пішохідні стежки. Гостей пригощають біо-продуктами і пропонують їм комфортабельні номери, стіни яких, завдяки натуральному матеріалу споруди, відрізняються повітропроникністю і відкритістю для природної енергії.
Детальніше на сайті: forsthofalm.com

Садовий готель Theresia

Готелю віддають належне справжні гурмани, бо він славиться відмінною кухнею, за що отримав почесну нагороду – «Зелений кухарський ковпак». Готель має власний spa-салоном, в якому застосовується тільки натуральна косметика. Дбайливо ставитися до навколишнього середовища співробітники готелю ненав’язливо привчають і своїх гостей: засобом пересування їм рекомендують обрати, вирушаючи в подорож, екологічний залізничний транспорт. Тих, хто скористався порадою, при розставанні на вокзал відвозять безкоштовно. Знаходиться Садовий готель Theresia в комуні Зальбах-Хінтерглем (Saalbach-Hinterglemm), земля Зальцбург (Salzburger Land).
Детальніше на сайті: hotel-theresia.at

Готель Альпійський оазис Sonnhof

Невеликий готель Альпійський оазис Sonnhof (Naturidyll Hotel Аlpen Оаѕе Sonnhof), що в комуні Зальбах-Хінтерглем (Saalbach-Hinterglemm), земля Зальцбург (Salzburger Land), відрізняється високим рівнем сервісу, відсутністю суєти, затишною обстановкою і гостинною атмосферою. Він надає клієнтам 42 комфортабельних номери, інтер’єр яких передбачає всі можливі запити гостей. Предмет гордості готелю – Австрійський екологічний сертифікат, отриманий в 2007 році. Туристам, які бажають помилуватися чарівною красою долини Глеммталле (Glemmtalle), кращого місця для проживання не знайти.
Детальніше на сайті: alpenoase.at

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Скачайте маршрути по Відню