Гості сімейного заміського готелю Stern мають можливість ласувати стравами, приготованими за старовинними рецептами і приправленими травами, які співробітники підприємства збирають власноруч.

Сімейний заміський готель Stern

Гості сімейного заміського готелю Stern (Familien-Landhotel STERN), розташованого в комуні Обштайг (Obsteig), земля Тіроль (Tirol), мають можливість ласувати стравами, приготованими за старовинними рецептами і приправленими травами, які співробітники підприємства збирають власноруч. У садах готелю вирощуються і фрукти, а основні продукти поставляються регіональними біо-виробниками. За міжнародною класифікацією стану клімату готелю Stern присвоєно високий клас «А». Безпека і екологічність проживання, якісний сервіс і відсутність забруднюючих відходів наочно відображаються знаком якості AMA і Австрійським екологічним сертифікатом.
Детальніше на сайті: hotelstern.at

Природний готель Waldklause

Природний готель Waldklause (Naturhotel Waldklause), що знаходиться в комуні Ленгенфельд (Längenfeld), долина Эцталь (Ötztal), земля Тіроль (Tirol), що відкрився в 2004 році, розташований в 13 км від знаменитих лижних трас Зельдена, серед величних гір і густого лісу. Будівля, побудована з дерева, каменю і скла, являє собою зразок сучасної архітектури і відрізняється оригінальним дизайном. До послуг гостей 76 комфортабельних номерів і сьютов. Готель має особливий сприятливий мікроклімат, який відразу ж відчувається постояльцями, і має в своєму розпорядженні власним джерелом найчистішої джерельної води. Авторитетне журі журналу Geo Saison визнало Waldklause найкрасивішим еко-готелем Європи.
Детальніше на сайті: waldklause.at

Готель-замок Thannegg, Шладмінг, земля Штирія

Історія готель-замку Thannegg (Schlosshotel Thannegg) сягає далекого минулого і налічує майже двадцять століть. Солідний вік аж ніяк не є перешкодою для надання гостям сучасного висококласного сервісу та уважного ставлення до питань екології. Опалювальна система замку, яка не виділяє вуглекислого газу, отримала першу екологічну премію Австрії за турботу про довкілля.
Детальніше на сайті: schloss-thannegg.at

Природний готель Chesa Valisa

Природний готель Chesa Valisa (Naturhotel Chesa Valisa), що в комуні Миттельберг (Mittelberg), земля Форарльберг (Vorarlberg), поєднує стару, що відноситься до початку XVI століття, і сучасну споруди. Вони гармонійно доповнюють один одного завдяки тому, що нова будівля зводилася з урахуванням давніх канонів дерев’яної архітектури регіону. Chesa Valisa відноситься до категорії біо-готелів і пропонує своїм гостям здорове харчування, а також ефективну програму зміцнення організму.
Детальніше на сайті: naturhotel.at

Заміський біо-готель Arche, Клагенфурт-ам-Вертер-Зе, земля Каринтія

Цей маленький двоповерховий біо-готель Arche (Biolandhaus Arche) знаходиться за містом, в дуже мальовничому місці, і завдяки своїм округленим формами зовні нагадує казковий будиночок, який розмістився на лісовій галявині. Його інтер’єр оформлений в природному стилі: перевагу віддано неяскравим природним тонам і меблів з натурального дерева. Кухня використовує тільки свіжі високоякісні продукти. Готель має установку для очищення стоків і застосовує технологію нагрівання води від сонячної енергії. Очевидні переваги підтверджуються відповідним документом: Arche став першим в Австрії підприємством, удостоєним Державного екологічного сертифіката.
Детальніше на сайті: bio.arche.hotel.at

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Мої збірки готелів:

  • 10 кращих готелів Відня
  • 10 недорогих готелів в центрі Відня
  • Хороші готелі Відня
  • Дешеві готелі Відня
  • 2* готелі Відня
  • 3* готелі Відня
  • 5* готелі Відня


Скачайте маршрути по Відню