З висотних споруд австрійської столиці одне з найбільш привабливих — Donauturm, або Дунайська вежа. З вигляду вона дуже схожа на телевежу, але насправді це тільки оглядова вишка, розташована в Дунайському парку.

Дунайська вежа (Donauturm)

З висотних споруд австрійської столиці одне з найбільш привабливих — Donauturm, або Дунайська вежа. З вигляду вона дуже схожа на телевежу, але насправді це тільки оглядова вишка, розташована в Дунайському парку. Донаутурум – дітище архітектора Ханнеса Линтля, спроектовано їм у 1962-64 роках для Міжнародної садової виставки, що проходила у Відні.

Ось вже майже п’ять десятків років Donauturm є популярною туристичною точкою на карті Вени. Щодня на оглядовому майданчику любуються видом столиці сотні туристів, а дальність видимості значна – 80 км.

Дунайська вежа має висоту 252 м, це найвища точка Вени. Платформа для оглядів розташована на висоті півтораста метрів, скляний купол захищає від поривів вітрів. Потрапити наверх допоможуть за 35 сек. два швидкісних ліфта, або трохи довше по часу на власних ногах по 779 сходами. Правда, сходові сходи використовуються зрідка тільки для спортивних забігів.

Любителі екстриму і виплеску адреналіну облюбували оглядовий майданчик для стрибків з висоти, банджі-джампінгу, який проводиться влітку. На 10 м і 20 м вище оглядового майданчика розташовані два обертових ресторану. Тут подають страви, приготовані за фірмовим віденським рецептами.

Дунайська вежа (Donauturm)
Donauturmstraße 4 1220 Wien, Österreich

Їхати автобусом 20В до зупинки Donauturm

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево