Якщо ви хочете побувати в новому сноупарку Moreboards Stubai Zoo, то обов’язково відправляйтеся в подорож в австрійську гірськолижну область Штубайталь (Stubaital)

Якщо ви хочете побувати в новому сноупарку Moreboards Stubai Zoo, то обов’язково відправляйтеся в подорож в австрійську гірськолижну область Штубайталь (Stubaital), де вас чекають неймовірні пригоди і чудові розваги. Новий сноупарк розташований на льодовику Штубай і займає 50000 квадратних метрів площі.

В залежності від того, наскільки ви вміло катаєтеся, ви можете або кататися в одній частині парку, якщо ви спец в цьому, або можете в іншій частині парку навчитися азам катання. Сноупарк працює щодня з 9 години ранку і до 15.00.

Тут ви зможете чудово відпочити всією сім’єю. Для дітей це місце буде дуже цікавим і захоплюючим. Діти до 10 років можуть кататися на підйомниках безкоштовно.

Для відпочинку всією сім’єю тут існують навіть спеціальні пропозиції. Наприклад, відпочити в BIG Family Ski-Camp ви зможете за суму від 1625 євро. На цю суму можуть відпочити двоє дорослих і двоє дітей до 10 років. Така пропозиція включає тиждень проживання з сніданком або напівпансіоном, а також безліч розваг на території.

Якщо ви хочете відпочити за більш дешевою ціною, то вам обов’язково сподобається сімейний відпочинок з дітьми на льодовику Schlick 2000 від Ronny’s Kinderland. Тут за тиждень відпочинку ви заплатите від 1490 євро. Ви зможете навчити своїх дітей в гірськолижній школі, а також діти зможуть пограти на безкоштовній ігровому майданчику після обіду. Досвідчені няні доглянуть за вашими дітьми, в той час як ви удвох зможете чудово відпочити. Ці два речення для відпочинку діють у період з 17 грудня 2011 року по 15 квітня 2012 року.

71 вершина більше 3000 метрів у висоту або «колючий гряда», льодовик Штубай роблять долину Штубайталь дуже знаменитою. Тут буде цікаво всім: і гірськолижникам-початківцям, і досвідченим професіоналам.

Штубайталь (Stubaital)
6165 Stubaital Австрія

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники