Більше 20 років тому завдяки роботі неординарного архітектора у Відні з’явився будинок, який названий його ім’ям. Будинок Хундертвассера не має рамок і алгоритмів.

 

Більше 20 років тому завдяки роботі неординарного архітектора у Відні з’явився будинок, який названий його ім’ям. Будинок Хундертвассера не має рамок і алгоритмів. Вікна в ньому розташовуються безладно. Це дало право автору проекту заявити, що вікна найголовніше стін, що не можна вдома перетворювати на щось одноманітне і симетричне.

Кожна квартира зовні пофарбована своїм кольором, а всередині використовувалися якісь природні елементи, нерівні підлоги, нагадують лісові стежки, нерівні пофарбовані своєрідно стіни, відсутність кутів – всі підвіконня і лутки закруглені. Де б не виходила плоска поверхня на будинку, вона тут же перетворювалася на місце для висадки дерева. Основна ідея будинку Хундертвассера – це те, що в природі немає нічого точно окресленого, що для повноцінного щасливого життя людина повинна з’єднуватися з природою.

У 19 столітті у Відні з’явилася необхідність у новому поховання. Незважаючи на те, що кладовище називається Центральним, воно знаходиться далеко від центру столиці. Це кладовище займає 2,5 кв. м і є одним з найбільших в Європі. Вся площа Центрального кладовища поділена на декілька секцій згідно з віросповіданням.

Тут поховані такі генії, як Шуберт, Бетховен, Штраус, Фалько, різні політичні діячі, в тому числі і президенти Австрії. На Центральному кладовищі красується чудова церква дивовижної архітектури і задуму. Це кладовище є улюбленим місцем для сімейних прогулянок з-за розкішних алей і цікавої історії.

Дунайський банк нині іменується як ВТБ-Банк, який добре відомий на території Росії та інших країн СНД. Вважається, що Дунайський банк контролювався радянською владою. Нинішнє повна назва банку у Відні — VTB Bank (Austria) AG.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники