Бал Життя відбудеться 25 травня 2013 р. у Віденській Ратуші. Найяскравіше благодійний захід Європи в цьому році пройде під знаком «Тисячі і однієї ночі». Справжнє східне достаток чекає гостей свята!

Бал Життя (Life Ball)

Бал Життя (Life Ball) відбудеться 25 травня 2013 р. у Віденській Ратуші. Найяскравіше благодійний захід Європи в цьому році пройде під знаком «Тисячі і однієї ночі». Справжнє східне достаток чекає гостей свята!

Унікальну атмосферу щорічного балу створюють тематичні костюми. У цьому році його учасники стануть носити тюрбани і шаровари. За кілька місяців до майбутнього балу у світ виходить «Біблія стилю Балу Життя». У цьому виданні запрошені черпають ідеї для святкових нарядів.

Тисячі віденців, туристів, представників ЗМІ збираються на Ратушній площі, щоб побачити двогодинну церемонію відкриття Балу Життя. Їх увазі буде запропоновано вражаюче шоу моди.

Бал Життя (Life Ball)

Під звуки фанфар на площі з’являться двісті «підданих султана». Відповідальність за відкриття свята в цьому році покладено на молодого австрійського дизайнера – Томаса Кирхграбнера. Костюми для шоу готували сорок чоловік; на прикрасу східних одягу пішло понад 14 тисяч страз Сваровскі.

Бал Життя (Life Ball)

Після відкриття Балу володарі квитків потрапляють на грандіозну вечірку. У всіх внутрішніх двориках і залах Ратуші до світанку відбуватиметься святкове дійство. Виступи співаків, подання артистів, кулінарні сюрпризи та інші розваги будуть у достатку. Нудьгувати не доведеться!

Дизайнер Томас Кирхграбнер

За обстановкою нестримного веселощів варто благородна мета. Бал Життя був заснований для допомоги хворим людям. З допомогою святкового заходу збираються кошти на лікування хворих на Снід та пропаганду толерантного ставлення до цієї хвороби.

Бал Життя (Life Ball)

Виручка від проведення Балу Життя-2012 склала 2,1 млн. €. Ці кошти були витрачені на здійснення австрійських та міжнародних проектів допомоги хворим на ВІЛ.

Бал Життя (Life Ball) 2012

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники