Ярмаркова комуна Бад-Миттерндорф — відомий курорт знаходиться в окрузі ліцензії, внесення (федеральна земля Штирія), в історичній області Зальцкаммергут. Населення його – 3088 людина. Курорт розташований в 260 км від Відня.

Ярмаркова комуна Бад-Миттерндорф (Bad Mitterndorf) — відомий курорт знаходиться в окрузі ліцензії, внесення (Bezirk Liezen) (федеральна земля Штирія), в історичній області Зальцкаммергут (Salzkammergut). Населення його – 3088 людина. Курорт розташований в 260 км від Відня. Найближчий аеропорт – Зальцбург, від якого знаходиться на відстані 90 км.

На території курорту відкрито безліч готелів різного рівня – від розкішних готелів — до бутик-готелів за «демократичними» цінами. Відпочиваючим здаються квартири, апартаменти, затишні шале.

Бад-Миттерндорф розташований на висоті 805 м. Він знаменитий своїм лижним трампліном. Кульм (Kulmschanze) — це найбільший природний трамплін світу.

Любителі гірськолижного спорту почали приїжджати в ці місця з 1905 року. Саме тут вперше в Австрії побудували і ввели в дію перший в історії країни бугельний підйомник.

Цей район унікальний за своїми природними умовами – на протязі усього лижного сезону зберігається ідеальний сніговий покрив. Висота снігу в розпал сезону становить приблизно 5 метрів. Навіть у березні товщина покриву на схилах Бад-Миттерндорфа — не менше 3 метрів. До початку квітня для лижників можливий спуск у долину.

Тут є траси всіх видів складності. Зона катання невелика, але дуже комфортна; можливі заняття фрірайдом.

У 2009 році в Бад-Миттерндорфе відкрився термальний курорт — «Гримминг Терме» — загальною площею 8000 кв. м. В комплексі працюють басейни закритого і відкритого типу з термальною водою, басейн для дітей з гіркою, комфортні зони відпочинку, сауни і СПА, центр краси. Є також тренажерні зали, солярії і ресторан.

Бад-Миттерндорф (Bad Mitterndorf)

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники