Гості даного готелю зможуть насолодитися чудовою прогулянкою з ламою по альпійських полонинах.

Австрія – це воістину райський куточок для любителів класичного і повноцінного відпочинку та європейського сервісу. Краси Зальцбурга і Відня, знамениті гірськолижні курорти та старовинні замки в готичному стилі і в стилі бароко – все це про Австрії. Незважаючи на різноманітність саме гірськолижних курортів, у літній період потік туристів в Австрії не зменшується, і придбати авіаквитки влітку в австрійські міста теж буває непросто.

А нещодавно один з найрозкішніших австрійських готелів оголосив про незвичайну можливості для туристів. Відомий готель і СПА-комплекс розташований в дуже відомому і дуже популярному гірськолижному курорті Лех, пропонує своїм туристам прогулянки з ламою. Гості даного готелю зможуть насолодитися чудовою прогулянкою з ламою по альпійських полонинах. Організатори відзначають, що популярність готелю після цього нововведення різко зросла.

Таке проведення часу радує відпочиваючих будь-якого віку. Якщо ви збираєтеся відвідати курорт Лех або будь-який інший курортне місто Австрії, то замовляти авіаквитки слід заздалегідь, так як бажаючих відвідати цю країну з кожним сезоном все більше.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники