Віза стане дорожче приблизно на 26 євро з 14 жовтня для жителів Нижнього Новгорода, потім з інтервалом у тиждень, для городян Краснодара, Казані і Новосибірська. А вся справа в тому, що..

Віза стане дорожче приблизно на 26 євро з 14 жовтня для жителів Нижнього Новгорода, потім з інтервалом у тиждень, для городян Краснодара, Казані і Новосибірська. З 11 листопада віза стане дорожче для проживаючих в Самарі, через тиждень для живуть в Ростові – на — Дону, а в кінці місяця до них приєднатися і Красноярськ.

А вся справа в тому, що Австрія збирається поступово відкривати в Російській Федерації нові Австрійські візові центри. Але рішення про видачу віз, як і раніше, приймати посольство Австрії в Москві. А от подорожчання візи для вище перерахованих міст – це витрати на обробку заяви у візових центрах. Але можливість подати візову заяву без цих витрат в Австрійське посольство в Москві, як і раніше, теж залишиться.

Посередником між росіянами та консульством стане компанія Visa Facilitation Services (VFS). Тобто, користуючись послугами, кожен повинен буде оплатити крім консульського збору ще додатково 26 євро за обробку заяви.

На початку 2012 року планується відкриття ще шести візових центрів. Це в Уфі, Хабаровську, Калінінграді, Іркутську, Липецьку і Владивостоці.

І взагалі ідеально було б відкриття візового центру ще і в столиці, і Єкатеринбурзі. Але такого поки що навіть немає і в планах. Хоча те, що вже збирається робити Австрійське федеральне міністерство, піднімає настрій практично всім, хто так чи інакше має відношення до отримання віз. Оскільки тільки одна черга зменшиться в кілька разів, а то і зовсім зникне. Документи буде можливо здати практично з першого разу навіть в «лижний сезон». А ось Пітерцям до такого нововведення не звикати. У них вже є такий центр, далі заяви обробляються Фінським генеральним консульством.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники