Спортивний комплес Area 47 — саме екстремальне місце для розваг у Європі. Тут будь-хто може спробувати свої сили в ризикових видах спорту. Але і для охочих відпочити спокійно їсти пропозиції. Територія Area47 поділена на зони: екстремальних розваг, водних атракціонів, відпочинку, харчування і проживання.Насамперед парк розрахований на тих, хто любить гострі відчуття.

Долина Отцталь (Ötztal), обрамлена схилами Східних Альп, давно приваблює поціновувачів дивовижних природних красот і прихильників гірськолижного відпочинку. У травні 2010 р. вона здивувала і вразила новим розкішним сюрпризом, цього разу призначеним любителям літніх екстремальних розваг: недалеко від Зельдена (Sölden) відкрився спортивний комплекс Area47, у якому особливості ландшафту і досягнення сучасних технологій злилися воєдино, створивши масу способів оновлення застояної крові потужними викидами адреналіну.

Назва полігону для бажаючих випробувати себе на спритність і безстрашність не відрізняється химерністю: воно означає всього лише область, розташована на 47-му градусі північної широти. Але зате внутрішній зміст унікальною майданчики та її можливості дивують навіть досвідчених екстремалів.

Area47 являє собою територію площею 6,5 га по обидві сторони гірської річки Отцталер-Ахе (Ötztaler Ache), де створено необхідні умови для 35-та видів спортивних змагань та влаштовано безліч атракціонів, отримати задоволення від більшості з яких можна тільки після подолання почуття самозбереження. Проте яскраво виражена специфіка комплексу зовсім не означає, що відпочинок в ньому більш спокійних людей недоречний: тут можна просто насолоджуватися спілкуванням з природою та помірними розвагами.

Територія Area47 поділена на такі зони: екстремальних розваг, водних атракціонів, відпочинку, харчування і проживання. Її центральний об’єкт – міст через річку з обладнаної під ним смугою перешкод, подолати яку пропонують тим, хто вважає себе не боязкого десятка. На висоті майже 30 м з допомогою ланцюгів вертикально і горизонтально підвішені гладкі колоди різної довжини, з яким потрібно пройтися, щоб досягти протилежного берега. Незважаючи на пересуванні поруч, немов Тарзан, інструктора і надійну страховку, перші кроки на цьому шляху супроводжуються тремтінням у колінах, холодним потом і, як перед смертю, калейдоскопом миготять у свідомості епізодів прожитого життя.

До середини дистанції з’являється впевненість у собі, минуле відступає і промальовується колоритна реальність, що створює відмінний настрій. Друга половина маршруту доставляє невимовне задоволення, підвищує самооцінку і викликає спрагу нових випробувань. Негайно вгамувати її можна на скеледромі, який перетворена одна з опор мосту, або атракціоні «банджі-джампінг», що дозволяє здійснювати запаморочливі стрибки вниз на гумовому канаті.

Водна зона, облаштована на невеликому озері, радує любителів гострих відчуттів 27-метрової вишкою для пірнання, гіркою зі швидкістю спуску 80 км/год і трампліном, завдяки якому стрибати у воду можна на ВМХ. Великою популярністю користується блоб – лежить на воді і прикріплена до вишки довга повітряна подушка. Коли на неї зверху стрибають інструктори, учасник атракціону злітає, як птах, після чого плюхається в озеро з вигуками перемоги над собою.

Комплекс Area47 дає можливість зайнятися рафтингом, альпінізмом, каньонингом, дослідженням печер, катанням на гірському велосипеді, боулдерінгом, слэклайном, стрибками на батуті. Отримати значну порцію адреналіну і оглянути красу околиць дозволяє спуск з допомогою спеціальних кріплень по канату, який має довжину 660 м.

Перевести дух екстремалів запрошує зона відпочинку. Вона призначена для спокійного проведення часу, плавання, прийняття сонячних ванн і розслаблення на лоні природи.

В зоні харчування та проживання туристів чекають ресторани, вечірні дискотеки, а розміститися на нічліг запрошують будиночки з колод в тірольському стилі, дерев’яні котеджі і прості, але романтичні «вігвами».

Area 47
Ötztaler Achstraße 1 6430 Ötztal Bahnhof, Österreich
area47.at

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники