Амаліенбург, колишній Рудольфсбург, побудований за наказом Максиміліана II для його сина Рудольфа, отримав своє нинішнє ім’я в XVIII ст., коли покої палацу зайняла овдовіла імператриця Вільгельміна Амалія.

Амаліенбург (Amalienburg)

Амаліенбург (Amalienburg), колишній Рудольфсбург, побудований за наказом Максиміліана II для його сина Рудольфа, отримав своє нинішнє ім’я в XVIII ст., коли покої палацу зайняла овдовіла імператриця Вільгельміна Амалія. Більш пізні приміщення, в яких жила імператриця Єлизавета і гостював цар Олександр, доступні для огляду. Імператор Леопольд I наказав побудувати сполучну секцію між Швейцерхофом і Амалиенбургом (1660-1680 pp.).У леопольдинском корпусі жили Марія Терезія і її чоловік Франц Стефан Лотаринзький, а також Йосиф II, у кабінеті якого нині працює президент.

Північно-східне проміжне крило між Швейцерхофом і Амалиенбургом — корпус імперської канцелярії, створений майстрами бароко Л. Хильдебрандтом і В. Е. Фішером фон Эрлахом. Тут знаходяться апартаменти імператора, в яких у 2004 р. був відкритий музей Сісі. Відомий театральний художник Рольф Лангенфас регулярно інсценує в історичному антуражі Хофбурга постановку «Міф про Сіссі» і, нехтуючи загальноприйнятими кліше, пропонує глядачеві критичний погляд на життя знаменитої імператриці. У Зимовій школі верхової їзди проводяться кінні подання Іспанської школи верхової їзди. В. Е. фон Фішер ерлаха виконав і це доручення імператора Карла VI і побудував білий зал спеціально в розрахунку на гучні урочистості.

Австрійська національна бібліотека (Österreichische Nationalbibliothek)

Стояв спочатку окремо будівля придворної бібліотеки, де сьогодні знаходиться Національна бібліотека (побудована в 1723-1726 рр .. за кресленнями батька і сина Фішерів фон Эрлахов), було з’єднане з Хофбургом Редутным корпусом. Над розкішним залом в його середній частині височить 30-метровий купол з фресками роботи Даніеля Грана.

У листопаді 1992 р. пожежа знищила більшу частину Редутных залів. Малий зал був реконструйований в повній відповідності з оригіналом, хоча варто зауважити, що після пожежі 80% його будівельних конструкцій збереглося. Великий зал і знаходить над ним кроквяна ферма згоріли дотла. Замовлення на оформлення відновленої залу отримав художник Йозеф Микль. При Франца I (1804 р.) виник Урочистий зал — прибудова до найстарішої частини Бурга. Колишній тронний і бальний зал належить сьогодні конгрес-центру.

Іспанська школа верхової їзди (Spanische Hofreitschule).

Амаліенбург (Amalienburg)
Löwelstraße 1010 Wien, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Що подивитися у Відні

Як доїхати з аеропорту

Квитки та проїзні

Де поїсти?

Раджу цей готель у Відні


Дізнайтеся як з’їздити до Відня дешево