Невелика село Альпбах стоїть на мальовничому плато в горах Тіроля. Вона існує вже понад 2,5 тисячоліть. Це найкрасивіша село в Альпах – такий статус їй було присвоєно офіційно, згідно з соціологічним опитуванням 1983 року, проведеного серед жителів Австрії.

Alpbach (Alpbach)

Невелика село Alpbach (Alpbach) стоїть на мальовничому плато в горах Тіроля. Вона існує вже понад 2,5 тисячоліть. Це найкрасивіша село в Альпах – такий статус їй було присвоєно офіційно, згідно з соціологічним опитуванням 1983 року, проведеного серед жителів Австрії.

Навколо старовинної села прокладений «історичний» пішохідний маршрут. Уздовж туристичної стежки, протяжністю більше трьох кілометрів, розміщені п’ятдесят щитів. З них можна дізнатися відомості з історії тутешніх місць, інформацію про місцеву фауну і рослинному світі.

Alpbach (Alpbach)

В Альпбаху знаходиться відомий гірськолижний курорт – невеликий, але добре облаштований, з невисокими цінами. Траси тут, в основному, нескладні. Курорт з грудня 2012 року входить в загальну зону катання Альпбах – Вильдшенау. Це стало можливим завдяки новому підйомника, що з’єднав гору Шатцберг з селищем Иннеральпбах. На всю територію тепер поширюється дія єдиного «скі-пас». Для початківців в регіоні призначене 32 км трас. Спусків середньої складності – 78 км; складні – 11 км. Загальна довжина бігових трас – сто кілометрів, є три сноупарку.

Alpbach (Alpbach)

Відпочиваючі розміщуються в затишних дерев’яних шале. Деякі міні-готелю існують тут вже кілька століть, їх власники зберігають у своїх закладах старовинну атмосферу тірольської села. Велика частина готелів – клас «гастхоф» — заклади на кілька номерів, де подають тільки сніданок.

Парафіяльна церква

У селі Альпбах є старовинна парафіяльна церква. Вона існує з 1369 року, але сьогоднішній її вигляд зберігся після перебудови 1720 року. Фасад храму, внутрішній інтер’єр і церковний орган оформлені в стилі бароко.

Конгрес-центр (Congress Centrum Alpbach)

Є в Альпбаху чудовий зразок сучасної архітектури – Конгрес-центр міжнародного значення «Альпбах». Будівля будувалося з урахуванням рельєфу місцевості і було органічно вписано в гірський ландшафт. У Конгрес-центрі проходить щорічний Європейський форум (традиція проводити форум в Альпбаху виникла ще в 1845 році). В центрі проходять наукові та бізнес-заходи, конференції, семінари.

У музеї альпійського фермерства

На фермі «Vorder-Unterberg» в селищі Иннеральпбах, поблизу Альпбаха, відкрито музей альпійського фермерства. Ферма існує з 1638 року, а музей діє з 1975 року. Тут представлені предмети побуту тірольських селян. Є і жива частина експозиції – з свійською худобою і птицею.

Alpbach (Alpbach)

Alpbach (Alpbach)

Alpbach (Alpbach)

Alpbach (Alpbach)
6236 Alpbach, Österreich

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Інсбрук:

  • Пам’ятки
  • Цікаві екскурсії
  • Куди з’їздити?
  • Карти і схеми міста
  • Як дістатися за €8?
  • Хороші готелі в Інсбруку