Аеропорт Відень (Wien-Schwechat) Перше враження від аеропорту Відня, розташований в 18 кілометрах від міста в містечку Швехат (Південний захід від Відня) це його звичайність порівняно з усіма найбільшими аеропортами світу. Якщо можна так висловитися, мурашник. Але всі тут з австрійською впорядкованістю. Море транзитних пасажирів. Приліт і виліт. Загалом, життя тут кипить цілодобово. Не варто […]

Аеропорт Відень (Wien-Schwechat)

Перше враження від аеропорту Відня, розташований в 18 кілометрах від міста в містечку Швехат (Південний захід від Відня) це його звичайність порівняно з усіма найбільшими аеропортами світу. Якщо можна так висловитися, мурашник. Але всі тут з австрійською впорядкованістю. Море транзитних пасажирів. Приліт і виліт. Загалом, життя тут кипить цілодобово. Не варто турбуватися, що ви заблукаєте. У залах за вказівниками ви знайдете все, що вам треба. Варто відзначити, що ті, хто подорожує з дітьми, без проблем можуть в 1 терміналі знайти допомогу. Там перебувати, щось на зразок нашої кімнати матері і дитини. Прекрасний сервіс.

Транспортне сполучення не викликає нарікань. Самі посудіть. Тільки видів поїздів до міста ходить три, від швидкісного, до звичайного. До речі, вартість у самому недорогому коштує близько 3 євро. Щось на зразок нашої електрички, з усіма зупинками в дорозі. Хочете з вітерцем, готуйте 16 євро. Щоправда, порівняно з тихохідним варіантом ви виграєте лише 10 хвилин. А весь шлях 20 хвилин. І ви в центрі міста. Але якщо їдете вчотирьох, з багажем, напевно, варто брати таксі. Не лякайтеся, що обійдеться в шалені гроші (як у нас). Таксі до міста 40(не більше), плюс до готелю максимум 20євро. І це з усіма чайовими, надбавками, збільшеннями і т. д. Хочете, уточніть у таксиста перед посадкою. Але тільки до поїздки. І від дверей до дверей «Ласкаво просимо до Відня». Є ще автобус. На ньому ви дістанетеся до площі Морцинплатц. Це не далеко від центру.

А ось залишаючи Відня, до аеропорту (якщо звичайно не на таксі) напевно, краще поїздом. Ви можете зареєструватися на рейс на вокзалі. Нюанс з реєстрацією. В Австрії вже досить давно існує послуга швидкої реєстрації. Особливо зручно при посадках на У-747 і А-340.Щоб не стояти в черзі, існують автомати реєстрації на рейс. Підходьте, проводите квитком і все. Ви зареєстровані. Можете вирушати гуляти по будівлі аеропорту, в очікуванні оголошення посадки. Але квиток у вас повинен бути АТВ (з магнітною смугою). Купуючи квиток, поцікавтеся про це. Така послуга існує не у всіх аеропортах світу. Правда вона не діє при вильоті в США. У американців свої правила.

Якщо у вас важкий багаж, не біда. Є носії. Ну а якщо самі повезете візок, запасіться монетками в 1 євро. Вони стоять у всіх виходів в аеропорту. І без проблем. Якщо у вас виникли питання або ви просто заблукали, сміливо звертайтеся до будь-якого співробітника аеропорту. Він чемно вам розкаже і допоможе (тому що зобов’язаний за вимогами до його роботи) вирішити вашу ситуацію.

Тим самим після відвідин аеропорту, напевно у вас складуться найпрекрасніші враження про його сервісі і про співробітників.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники