150 років у 2012 році виповнюється міським садам Вени. Цій події присвячена спеціальна виставка в Музеї садівництва, а в Міському парку відбудеться дводенне святкування. Самий старий громадський парк Відня – Міський парк на Рінгштрассе — заснував своїм указом імператор Франц Йозеф I в 1862 році. Тоді ж була сформована організація, якій було поставлено в обов’язок […]

150 років у 2012 році виповнюється міським садам Вени. Цій події присвячена спеціальна виставка в Музеї садівництва, а в Міському парку відбудеться дводенне святкування.

Самий старий громадський парк Відня – Міський парк на Рінгштрассе — заснував своїм указом імператор Франц Йозеф I в 1862 році. Тоді ж була сформована організація, якій було поставлено в обов’язок забезпечувати догляд за комунальними парками. Ця організація існує донині і все так само відповідає за парки столиці. Основний офіс її перший час перебував в Ратуші, але в 1906 році перебрався в будинок недалеко від Міського парку. Зараз у Відні 880 парків, які обслуговують 1700 працівників.

У 1912 році на іншому березі Дунаю організація Віденські міські парки побудувала Оранжерею, знайшовши можливість залучити для будівництва кошти багатої буржуазії і знатних людей. В Оранжереї були зібрані чутливі теплолюбні рослини, які отримали можливість спокійно зимувати. У наші дні В будівлі Оранжереї, побудованому в стилі модерн, розташований Австрійський музей садівництва (Das Österreichische Gartenbaumuseum).

У парку під відкритим небом п’ятого квітня відкриється спеціальна виставка, де в мініатюрі представлений вид історичного Міського парку часів 70-х років XIX століття.

Святкування ювілею Віденських міських садів почнеться вже в січні 2012 року: у цьому році бал у Ратуші присвячений «місту садів Відні». А основні святкування пройдуть влітку 16 і 17 червня, коли Міський парк запросить на свято всіх бажаючих і організовує безліч розваг, ігор та музики.

Виявляється, у Відні є парки, не підлеглі Віденським міським садам. Ще в 1918 році після падіння монархії колишні імператорські комплекси паркового мистецтва Бельведер, Аугартен, Бурггартен (Палацовий сад) і парк при палаці Шенбрунн перейшли до Австрійській республіці, будучи садами федерального значення.

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники