12 липня по 12 серпня 2012 року відбудеться Віденський міжнародний фестиваль танцю ImPulsTanz, найбільший в Європі, з захоплюючою програмою на тринадцяти столичних сценах, де знайдеться місце і вмираючого лебедя і чарівного чаклунства, і багатьом іншим цікавим речам.

12 липня по 12 серпня 2012 року відбудеться Віденський міжнародний фестиваль танцю ImPulsTanz (Vienna International Dance Festival), найбільший в Європі, з захоплюючою програмою на тринадцяти столичних сценах, де знайдеться місце і вмираючого лебедя і чарівного чаклунства, і багатьом іншим цікавим речам. Відкриття фестивалю має розпочатися з танцю «Соло для двох тіл»: це чуттєво-містичне уявлення покажуть канадці Клара Фури і Бенуа Лашамбр. І потім Іво Димичев оголосить про початок фестивальних вечірніх вистав.

Бургтеатр (Universitätsring 2 (Dr.-Karl-Lueger-Ring 2), 1010 Wien, www.burgtheater.at) представить класичну «Drumming Live», виконану в новій інсценуванні Ганною Терезою де Кеерсмакер з Бельгії та її танцювального колективу «Rosas». Кілька уявлень дасть у програмі фестивалю Жан Фабре з групою «Troubleyn». А в балетному гала-вечері на сцену вийде сам Мануель Легрис, директор державного віденського балету – рідкісна можливість для любителів танцю.

У поданні «Francis Bacon» глядачі побачать і почув танець-крик, зловісний і прекрасний у виконанні Ісмаель Іво в класичній постановці хореографа Йоганна Похресника. Група «Ultima Vez» запросить з собою в подорож в надра людської пам’яті, а магічний проповідник Коффі Коко покаже сучасний танець, насичений африканськими мотивами.

Але в центрі уваги залишаться австрійські артисти. Фестиваль представить Австрійську хореографічну платформу Choreographic Platform Austria CPA і три десятки місцевих танцюристів, таких як Філіп Гемахер, «Liquid Loft», «Superamas» і Кріс Харінг відкриють на фестивалі австрійську тему. У поданні «Rising Swan» Доріс Улих покаже свою інтерпретацію вмираючого лебедя.

А для тих, хто і сам не проти потанцювати, відкриються дві сотні майстер-класів танцю, на яких кожен відвідувач фестивалю знайде собі те, що хоче. Вечорами будуть проходити зустрічі учасників та гостей фестивалю у вестибюлі Бургтеатр, а для підняття романтичного настрою на танцполі під гаслом «Try a little Tenderness» буде працювати бар фестивалю.
Подробиці на сайті: www.impulstanz.com

Як я економлю на готелях?

Все дуже просто – шукайте не тільки на букінгу. Я віддаю перевагу пошуковик
RoomGuru. Він шукає знижки одночасно на Booking і на 70 інших сайтах бронювання.

Готелі зі знижкою тут

Скачати путівники